AMA FILM ACADEMY – renomowana szkołaAMA FILM ACADEMY – renomowana szkoła filmowa Warszawa. Miejsce, które tworzy już swoją tradycję. Wielu twórców filmu docenia angażowanie się szkoły filmowej w edukowanie rozwijające horyzonty wiedzy i kompetencji przydających się w świecie filmu. Szkoła powstała jako wynik http://amafilmacademy.pl/szkola-filmowa-ama-warszawa/ szkoła filmowa Warszawa twórczego wysiłku osób działających od lat w branży kinematograficznej. W szkole filmowej można poszerzyć wiedzę oraz umiejętności pożyteczne na ścieżce kariery związanej ze światem filmu. Pomysłodawcą szkoły jest Piotr Lenart, człowiek, który w branży kinematograficznej osiągnął bardzo dużo. Wykładał w wielu miejscach w kraju i za granicą.

W szkole filmowej wykładowcami są czynni zawodowo reżyserzy, operatorzy, scenarzyści, technicy i dźwiękowcy, wykładają również popularni aktorzy oraz fachowcy od zagadnień teoretycznych.

W szkole filmowej Warszawa studenci mają okazję m.in. poszerzenia wiedzy i umiejętności praktycznych na temat produkcji i postprodukcji filmowej, reżyserii, pracy operatorskiej i dźwiękowej. Szkoła filmowa od początku funkcjonowania jest placówką otwartą na potrzeby słuchaczy. Zgłębienie wiedzy w zakresie filmu jest w zasięgu ręki, gdy pracuje się się z najlepszymi. Można uczyć się na określonym kierunku, jak i pobierać naukę w ramach warsztatów i master class.

Zapraszamy do tej wyjątkowej placówki filmowej. Nauka tutaj jest pożyteczna i przyjemna.


Copyright © 2019 Chillin-clothes.pl